Soğuk Dövme Makinelerinin Kalıp Uzmanı ÖZFEN KALIP

 
1983 yılında kurulan ve Türkiye’nin en eski kalıp üreticilerinden olan Özfen Kalıp, Genel Müdür Fehmi ÖZAYDIN yönetiminde faaliyet göstermektedir. Türkiye ve Ortadoğu’ya bağlantı elemanları üreti­minde kullanılan soğuk dövme kalıpları üretimi ve satışı yapan Özfen Kalıp, vida, cıvata, somun, perçin kalıpları imalatı ve ihracatı ile Türkiye’nin deneyimli kalıpçılarından biridir.
 
Gelişmiş makine parkuru ile yüksek üretim teknolojisi­ne sahip olan Özfen Kalıp, tek istasyonlu preslerden çok is­tasyonlu part former makinelerine kadar geniş üretim yelpazesi ile cıvata-vida-somun-perçin kalıpları, somun kovanı, matris, çapaklama kalıpları, ekstrüzon kalıpları, panson, tutucu, kesme bıçakları, yaylı başlık fişek, segmentli altı köşe ve dört köşe başlık, delici pim ve DIN 912 üretmektedir. Ovalama tarakları, punch ve karbür ithalatı yapmaktadır. Bu ürünleri yüksek adetli stok bulundurarak müşterilerine hızlı servis hizmeti vermektedir.
 
Kredi kartı ile satış ve taksit olanaklarını da sunan Özfen Kalıp, müşteri­lerine kaliteli ürünü en uygun fiyatla sunabilme amacındadır.
 Geri Dön
 
2013 Copyright © Özfen Kalıp Tüm hakları saklıdır