Özfen, Kalıp İthalatında İddialı!

 
1983 yılında kurulan ve Türkiye’nin en eski kalıp üreticilerinden olan Özfen Kalıp, üretimini yapmadığı ürünlerle ilgili ithalat yapmaya başladı. Türkiye ve Ortadoğu’ya bağlantı elemanları üreti­minde kullanılan soğuk dövme kalıpları üretimi ve satışı yapan Özfen Kalıp, vida, cıvata, somun, perçin kalıpları imalatı ve ihracatı ile Türkiye’nin deneyimli kalıpçılarından biridir.

Gelişmiş makine parkuru ile yüksek üretim teknolojisi­ne sahip olan Özfen, tek istasyonlu preslerden çok is­tasyonlu part former makinelerine kadar geniş üretim yelpazesi ile cıvata-vida-somun-perçin kalıpları, somun kovanı, matris, çapaklama kalıpları, ekstrüzon kalıpla­rı, panson, tutucu, kesme bıçakları, segmentli altı köşe ve dört köşe başlık ve delici pim üretimi yapmaktadır.

Özfen Kalıp Genel Müdürü Fehmi Özaydın, müşterilerine daha fazla ürün ile hizmet verebilmek amacıyla üretimi yapmadıkları ürünlerle ilgili ithalat yapmaya başla­dıklarını, ithalatlarının ağırlık olarak Uzakdoğu ve Avrupa’dan yapıldığını söyledi.
Ovalama tarakları ve punch ithal ettiklerini belirten Fehmi Özaydın, tüm ürünlerle ilgili yüksek adetli stokları olduğunu, müşterine çok kısa sürede teslimat yapabilmek amacıyla ürünleri direk stoktan teslim edeceklerini belirtti.
Kredi kartı ile satış ve taksit olanaklarını da sunduk­larını söyleyen Özaydın, amaçlarının mevcut müşteri­lerine kaliteli ürünü en uygun fiyatla sunmak olduğu­nu dile getirdi.
 Geri Dön
 
2013 Copyright © Özfen Kalıp Tüm hakları saklıdır